جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دلار در بالاترین سطح چهار ماه اخیر

دلار در معاملات امروز به بالاترین سطح چهار ماهه اخیر خود رسید و اکنون منتظر اعلام تصمیم سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا و انتشار آمار اشتغال این کشور است. 

دلار در بالاترین سطح چهار ماه اخیر

دلار در بالاترین سطح چهار ماه اخیر

عبارات مهم : مرکزی

دلار در معاملات امروز به بالاترین سطح چهار ماهه اخیر خود رسید و اکنون منتظر اعلام تصمیم سیاست گذاری بانک مرکزی آمریکا و انتشار آمار اشتغال این کشور هست.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، جلسه دو روزه بانک مرکزی آمریکا روز چهارشنبه به آخر می رسد. اغلب تحلیلگران انتظار دارند تا پیش از ماه ژوئن، جهشی در قیمت بهره به وجود نیاید. بازارها همچنین چشم به انتشار آمار اشتغال غیرکشاورزی آمریکا دارند که می تواند شواهد بیشتری از تقویت اوضاع بزرگترین اقتصاد دنیا را نمایان کند.

شاخص دلار در برابر سبدی از ارزهای مهم دنیا نسبتا عوض کردن نکرده ماند و در سطح ۹۱.۸۵۲ واحد ایستاد. این شاخص دیروز به ۹۱.۹۸۶ واحد نیز رسید که بالاترین سطح از 11 ژانویه امسال محسوب می شود. دلار در ماه آوریل دو درصد زیاد کردن قیمت داشته است که بیشترین زیاد کردن ماهانه از نوامبر ۲۰۱۶ محسوب می شود. این در حالیست که هفته گذشته نیز بازده اوراق قرضه ۱۰ ساله وزارت خزانه داری با گذشتن از ۳ درصد، رکورد چهار ساله خود را شکست.

دلار در بالاترین سطح چهار ماه اخیر

پس از انتشار آمار عملکرد ضعیف خرده فروشی ماه مارس، آلمان که امیدها را نسبت به شروع فرآیند خاتمه دادن به سیاست های محرک بانک مرکزی اروپا کم کردن داد، ارزش یورو به کمترین سطح سه ماه اخیر رسید. ماسافومی یاماموتو – استراتژیست بازار فارکس موسسه ” میزوهو” گفت: انتظار می رود در کوتاه مدت روند رو به کم کردن یورو ادامه داشته باشد، با وجود چنین عوامل اثرگذاری روی دیگر ارزها، حتی بدون حمایت زیاد از جانب اوراق خزانه، ارزش دلار در برابر یورو و پوند اوج خواهد رفت.

نرخ برابری یورو در برابر دلار نسبتا عوض کردن نکرده و در سطح ۱.۲۰۷۵ دلار باقی ماند و پوند نیز به ۱.۳۷۱۱ دلار کم کردن یافت. هر دلار نیز به ۱۰۹.۳۷۰ ین رسید. بازده اوراق ۱۰ ساله وزارت خزانه داری آمریکا در معاملات امروز به ۲.۹۵۵ درصد رسید. کوجی فوکویا- نماینده ” اف پی جی سکیوریتیز” هم گفت: اوراق ۱۰ ساله می تواند در صورت مساعد بودن گزارش آمار اشتغال آمریکا جهت مدت بیشتری در سطح بالای ۱۰ درصد باقی بماند.

دلار در معاملات امروز به بالاترین سطح چهار ماهه اخیر خود رسید و اکنون منتظر اعلام تصمیم سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا و انتشار آمار اشتغال این کشور است. 

پس از آن که بانک مرکزی استرالیا در واکنشی قابل پیش بینی، قیمت بهره را دست نخورده و در سطح ۱.۵۰ درصد باقی نگه داشت، ارزش دلار این کشور در برابر دلار آمریکا ۰.۰۵ درصد زیاد کردن یافت و هر دلار به ۰.۷۵۳۵ دلار استرالیا رسید. از سوی دیگر روند نزولی دلار نیوزلند ادامه یافت و هر دلار آمریکا به ۰.۷۰۳۱ دلار نیوزلند رسید. واحد پول نیوزلند در ماه آوریل نزدیک به ۳ درصد کم کردن ارزش داشته است.

واژه های کلیدی: مرکزی | اشتغال | انتشار | آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs