جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتقاد از عملکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که « قالیباف مدیر بسیار گرانی است». او همچنین شهردار پای

قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

عبارات مهم : ایران

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتقاد از عملکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که « قالیباف مدیر بسیار گرانی است». او همچنین شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران را مدیری «غیرپاسخگو» توصیف کرد که پروژه های شهری را «به شدت گران مدیریت می کند.»

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین؛ «احمد حکیمی پور» که در نشست خبری دبیر کل و ریاست ستاد انتخابات حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران (حاما) سخن می گفت در ابتدا با بیان اینکه « حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران یک حزب اصلاح طلب میانه رو بوده و هر لحظه با حفظ هویت و استقلال خود، همسو و هم افزا در جهت کلی جریان اصلاحات قدم برداشته است» افزود که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیز حزب متبوعش موضع خود را از تابستان گذشته اعلام کرده و مشخص شده است که کاندیدای مورد نظرش حسن روحانی است و او را کاندیدای اصلح می داند.

قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

وی همچنین به انتخابات شورای شهر اشاره کرد و گفت: در این انتخابات نیز افراد دارای صلاحیت را معرفی کرده ایم. به زودی لیست اصلاح طلبان شورای شهر منتشر خواهد شد ولی اینکه چه تعداد از نامزدهای مورد نظر حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران در آن باشند اهمیت زیادی ندارد؛ آنچه مورد اهمیت است حفظ انسجام جریان اصلاحات است.

به دنبال حضور در لیست ها نیستم

دبیرکل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران در ادامه در پاسخ به این که آیا نام وی در لیست اصلاح طلبان واقع شده است است یا خیر؟ افزود: لیست اصلاح طلبان بر اساس ساز و کاری که به آن پایبندیم به زودی منتشر خواهد شد و ترکیبی از تجربه، تخصص و با حضور بانوان و جوانان خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتقاد از عملکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که « قالیباف مدیر بسیار گرانی است». او همچنین شهردار پای

حکیمی پور بار دیگر با تاکید بر اینکه « به لیست اصلاح طلبان پایبند خواهیم بود» افزود: حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران نیز نظراتش را به تصمیم گیرندگان جریان کلی اصلاحات در این زمینه ارائه کرده و به آنها گفته که به اقلیت های مذهبی در پایتخت کشور عزیزمان ایران توجه کنند تا آنها نیز در پارلمان شهری صدایشان شنیده شود که گویا این عنوان در شکل گیری لیست نهایی مورد قبول واقع شده است است.

عضو شورای چهارم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد که لیست اصلاح طلبان تا آخر این هفته منتشر خواهد شد و ادامه داد: در این زمینه تابع کار جمعی هستیم و موفقیت جمع را موفقیت خود می دانیم. من کسی نیستم که به دنبال آن باشم که نامم در لیست ها باشد یا نباشد، این را که آیا در لیست اصلاح طلبان حضور خواهم داشت یا نه مرجع مهم این تصمیم گیری اعلام خواهد کرد.

حکیمی پور در ادامه راجع به علت کاندیداتوری خود در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که آنچه «مدیریت ناکارآمد شهری» نامید، علت کاندیداتوری مجدد وی است.

قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

وی گفت: علی رغم تلاش هایی که اصلاح طلبان در شورای شهر داشتند به خاطر همان یک رای که خودتان از آن خبر دارید نتوانستیم مدیریت شهری را بر عهده بگیریم و امروز شاهد آن هستیم که پایتخت کشور عزیزمان ایران مجبور ضررهای بسیار زیادی شده است است.

دبیر کل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: دوباره آمده ام تا اصل شفافیت و پاسخگویی در شورای شهر و مدیریت شهری پایتخت کشور عزیزمان ایران استمرار یابد، جهت مبارزه با پرسشها محیط زیست آمده ام که امروز زندگی آیندگان ما را نیز نشانه قرار داده است.

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتقاد از عملکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که « قالیباف مدیر بسیار گرانی است». او همچنین شهردار پای

حکیمی پور در ادامه به مناسب سازی شهری و تاثیر دسترسی معلولین به امکانات شهری نیز اشاره کرد و گفت: جهت مبارزه با فسادی آمده ام که باعث شده است معلولین ما نتوانند از امکانات شهری بهره مند شوند تا جاییکه حتی در پروژه های تازه تاسیس شهرداری هم دسترسی این افراد به خدمات شهری لحاظ نشده است.

عضو شورای چهارم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: آمده ام که از تکرار ماجراهایی همچون واگذاری املاک به افراد خاص ، همچنین حوادثی همچون پلاسکو جلوگیری کنیم.

قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

وی در ادامه با بیان آنکه شعار خود را «نه به فساد» قرار داده هست، گفت: رخنه ای که فساد در اعتماد مردم ایجاد می کند به این راحتی ها قابل جبران نیست؛ از این رو باید از فساد در هر مجموعه ای جلوگیری شود و مسببان آن را محکوم کنیم؛ لیکن فساد جناح و گروه نمی شناسد و همه در جهت مبارزه با این فسادها باید یکدست عمل کنیم.

به گفته وی «مسائل مدیریت شهری به شدت افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده و مسئولین شهری باید نسبت به برطرف آن تلاش کنند.»

دبیرکل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران راجع به اوضاع حسابرسی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با بیان اینکه « جهت مشخص شدن اوضاع مالی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران دوستان را به گزارشهای حسابرسی این نهاد ارجاع می دهم» مدعی شد که « عدم شفافیت مالی در گزارش های حسابرسی شهرداری کاملا مشهود است و اکثر این گزارش ها از لحاظ ارزیابی های حسابرسی قانونی یا مردود یا غیر قابل اظهار نظر یا مشروط هستند؛ چنانکه گزارش مقبول در خصوص شهرداری و مجموعه آن به ندرت دیده می شود.»

حکیمی پور همچنین آنچه را « بی انضباطی مالی، اوضاع نامساعد پیمانکاری ها، تهاترها و املاک شهرداری» خواند از جمله مسائلی برشمرد که بازرسی بارها بر آن تاکید کرده است.

وی در ادامه شهرداری را یک بنگاه اقتصادی توصیف کرد و افزود: فاجعه هنگامی که اتفاق می افتد که این نهاد تبدیل به یک بنگاه سیاسی هم بشود و دلالان سیاسی در آن ایفای نقش کنند.

دبیر کل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران گفت که سیاسی شدن مجموعه شهرداری از دوره چهارم شورا اتفاق افتاد که احمدی نژاد تصمیم به ریاست جمهوری گرفت و شهرداری و شورای شهر را با خود سیاسی کرد.

حکیمی پور در ادامه با بیان اینکه « فکر می کردیم قالیباف درس کافی را از تجربه مدیریت شهری گرفته باشد» افزود: ولی متاسفانه دیدیم که ایشان مجددا جهت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به صحنه آمدند. این در حالیست که به ایشان گفته بودیم اگر قصد کاندیداتوری مجدد در انتخابات ریاست جمهوری دارید جهت آنکه شورای شهر و شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به حاشیه نکشانید از مدیریت آن صرف نظر کنید؛ ولی متاسفانه به گفته ما اهمیتی ندادند.

وی در ادامه نامه ای را که گفت « بابک زنجانی به مدیران شهرداری نوشته» به خبرنگاران نشان داد و افزود که این نامه در تاریخ 23 تیرماه 92 به یکی از مدیران شهرداری فرستاده شده است و در آن از نیاز مبرم رنجانی به صدور پروانه ساختمانی جهت پروژه کشور عزیزمان ایران زمین یاد شده است است.

وی در همین ارتباط و بر اساس محتویات نامه مذکور، مواردی را علیه شهرداران یکی از مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح کرد .

دبیرکل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران بعد از قرائت متن کامل نامه اظهار کرد: آدمی مثل بابک زنجانی که اقتصاد کشور را به این روز انداخته با شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران چه مراوده ای دارد که چنین نامه ای با لحن طلبکارانه به مدیرانش می فرستد؟

حکیمی پور در ادامه با بیان اینکه « دلواپس حضور افراد دارای پول های کثیف در انتخابات هستیم» افزود که از کسانی که نه حزب دارند و نه تشکیلات، با این حال چند دوره کاندیدای انتخابات می شوند باید پرسید مگر می شود یک نفر به صورت فردی در چنین جریانی وارد شود؟

وی همچنین راجع به مرخصی قالیباف با بیان اینکه « تا امروز اصلا مرخصی قالیباف را ندیده است » ابراز عقیده کرد که شهردار از یک سال پیش کار انتخاباتی را در شهرداری شروع کرده و حتی جابجایی هایش نیز بر همین محور بوده است.

عضور شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بار دیگر به «عدم پاسخگویی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در برابر شورای شهر» اشاره کرد و گفت: سوالم از شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران آن است که آیا امروز که وقت انتخابات است هم در برابر ملت و شورای شهر پاسخگو نیستید. در همین ارتباط بارها گفته ام من آماده ام با ایشان مناظره کنم تا حداقل از عملکرد خودشان دفاع کنند.

حکیمی پور راجع به بدهی های شهرداری نیز گفت که آخر سال گذشته خبردار شده است است شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران حدود 40 هزار میلیارد تومان به نهادهای متفاوت همچون پیمانکاران، اشخاص حقیقی و حقوقی و … بدهی دارد، این در حالیست که خود شهردار رقم این بدهی ها را کمتر از 10 هزار میلیارد تومان اعلام کرده و در نهایت حدود 20 هزار میلیارد تومان را پذیرفته هست، ولی رقم این بدهی ها بسیار زیاد از این اعداد است.

وی در ادامه اوضاع دوره 12 ساله حضور قالیباف در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را «بسیار غیر شفاف» خواند و گفت: البته در وضع امروزی پایتخت کشور عزیزمان ایران علاوه بر شهردار آنهایی که شأن شورا و مرتبه نظارتی آن را با مدیریت ناصحیح خود پایین آوردند هم مقصرند؛ در واقع از وقت مدیریت اصولگرایان بر شورای شهر شاهد این اوضاع و خارج شدن شهرداری از مسیر قانونی بودیم.

دبیرکل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: آقای قالیباف مدام بدهی های دولت به شهرداری را متذکر می شوند در حالیکه باید به ایشان متذکر شوم که این بدهی ها جهت دولت قبل است نه دولت فعلی، شما اگر مدیر سازگاری هستید آیا مطالبات خود را آن وقت نمی گرفتید؟

وی همچنین ابراز عقیده کرد که قالیباف فردی است که نه با مدیر جمهور اصولگرا کنار می آید نه با یک اصلاح طلب معتدل.

این عضو شورای چهارم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه به این سخنان قالیباف در تبلیغات ریاست جمهوری مبنی بر آنکه در دوره مدیریتی خود در مجموعه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران فاصله شمال و جنوب شهر را کم کردن داده است اشاره کرد و گفت: چنین ادعایی مورد قبول نیست؛ چنانکه کماکان مناطق جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران به شدت از اوضاع خود گله مند هستند. حتی تعادل میان بودجه ریزی مناطق نیز وجود ندارد. البته متکلم وحده بودن کاری ندارد و ایشان می توانند مدام مدعی شوند.

حکیمی پور در ادامه با بیان آنکه «شهرداری همواره مناسبات محور و نه انضباط محور عمل کرده است» گفت: پرسش من از شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران آن است که 400 میلیارد تومانی که در منطقه هرندی جهت ساماندهی آن منطقه هزینه کردند چه خروجی ای داشت؟

دبیرکل حزب اراده ملت کشور عزیزمان ایران در ادامه به ماجرای بازداشت خود نیز اشاره کرد و گفت: شایعاتی در بعضی از رسانه های اصولگرا مبنی بر بازداشت من وجود دارد که آن را رد می کنم؛ لیکن من تنها احضار شده است بودم و بعد از آن به دادسرای رسانه مراجعه کردم. بازپرس شعبه تفهیم اتهام کرد. اتهامم در زمینه نشر اکاذیب و قرار دادن اوراق محرمانه شرکت بازرسی کل کشور در اختیار رسانه ها عنوان شده است بود که اتهامات خود را رد کردم و در حال حاضر با قرار کفالت آزادم تا مسئله بررسی شود.

حکیمی پور گفت که چهار نفر از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران این شکایت را علیه وی تنظیم کرده اند.

وی در بخش دیگر سخنانش راجع به عملکرد اصلاح طلبان در شورای چهارم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هم گفت که اعتقاد دارد اصلاح طلبان شورای چهارم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضعف هایی هم در عملکرد خود داشتند ولی جلساتشان مرتب بود و تلاش کردند اوضاع را به حاشیه و دعوا نکشانند.

وی افزود: آنها تلاش کردند در تله آن گروهی نیفتند که مدعی بودند اصلاح طلبان می خواهند همچون دور اول شورا این شورا را نیز منحل کنند.

وی در عین حال افزود: ولی در بزنگاه هایی که در چند مورد اتفاق افتاد دیدیم که بعضی از دوستان ما تک روی کردند.

حکیمی پور راجع به عملکرد شورای چهارم در قبال شهرداری نیز گفت: نظارت بر شهرداری وظیفه کل شوراست و من به اوضاع کلی آن نقد زیادی دارم ولی نمره اعضای اصلاح طلب در این حوزه بالاست؛ هر چند به علت آنکه اصلاح طلبان در شورای چهارم در اقلیت بودند بسیاری از اقداماتشان به نتیجه نرسید ولی پیگیری های خود را داشتیم و عملکردمان در این حوزه ثبت و ضبط شده است است.

ادامه دارد…./

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | اصلاح طلب | شورای شهر | اصلاح طلبان | شورای اسلامی | انتخابات شورای شهر | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs