جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پیشی‌گرفتن یک کمدی از «همشهری کین»

انیمیشن «پدینگتون ۲» رکورد بیشترین نقدهای مثبت را در سایت معروف سینمایی «راتن تومیتوز» از آن خود کرد.

پیشی‌گرفتن یک کمدی از «همشهری کین»

پیشی گرفتن یک کمدی از «همشهری کین»

عبارات مهم : میلیون

انیمیشن «پدینگتون ۲» رکورد بیشترین نقدهای مثبت را در سایت معروف سینمایی «راتن تومیتوز» از آن خود کرد.

به گزارش ایسنا، کمدی «پدینگتون ۲» در فهرست تحسین شده است ترین آثار سینمایی در وب سایت «راتن تومیتوز» با پیشی گرفتن از آثار معروفی چون «همشهری کین» ساخته «اورسن ولز» و «پدرخوانده» به کارگردانی «فرانسیس فورد کاپولا»، در مکان نخست جای گرفت.

این فیلم کمدی به کارگردانی «پل کینگ» و با نقش آفرینی «هیو گرانت»، «سلی هاوکینز» و «هیو بونویل» در سایت سینمایی معتبر «راتن تومیتوز» موفق به کسب ۱۶۴ نقد مثبت از سوی منتقدین سینمایی شده است است.

در این سایت، فیلم های سینمایی هر کدام نمره ای از ۱۰۰ درصد می گیرند و فیلم هایی که نمره بالای۶۰ درصد کسب کنند یک گوجه فرنگی رسیده “Fresh” و در غیر این صورت و با نمره های کمتر از ۶۰ درصد یک گوجه فرنگی گندیده “Rotten” نامیده می شود.

فیلم هایی که نمره ۷۵ درصد به اوج کسب کرده باشند، در صورتی که حداقل از سوی ۸۰ منتقد سینمایی راجع به آنها نقد نوشته شده است باشد که ۵ تن از انها از “منتقدین ارشد” باشند با عنوان “Certified Fresh” آشنا می شوند.

چندی پیش اعلام شد، فیلم «لیدی برد» به کارگردانی «گرتا گرویگ» بیشترین تعداد نقد مثبت را در سایت «راتن تومیتوز» کسب کرده، ولی این فیلم بعدها یک نقد منفی دریافت کرد و به روند مثبت آن متوقف شد. این رکورد پیش از این در اختیار انیمیشن «داستان اسباب بازی ۲» بود.

فیلم-کمدی «پدینگتون ۲» تاکنون ۴۱ میلیون دلار در سینماهای بریتانیا و بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار در سینماهای دنیا فروخته است.

واژه های کلیدی: میلیون | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs