جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

عکس) + «فیفا»، روحانی را جهت افتتاحیه جام جهانی دعوت کرد (

فدراسیون جهانی فوتبال در نامه‌ای رسمی از حسن روحانی، رییس جمهور کشور عزیزمان ایران جهت حضور در افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و تماشای سه بازی تیم‌ ‌ملی ..

ادامه مطلب

مهاجم تیم ملی آلمان جام جهانی را از دست داد

مهاجم تیم ملی آلمان و عضو کلوب بوروسیا مونشن گلادباخ به علت مصدومیت جام جهانی روسیه را از دست داد. مهاجم تیم ملی آلمان جام جهانی را از دست د..

ادامه مطلب

خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند / قلعه‌نویی

سرمربی ذوب آهن گفت: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند و تیم‌های قدیمی نابود شد. قلعه نویی: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به ای..

ادامه مطلب

فورلان به تیم قهرمان لیگ هنگ کنگ پیوست

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت AFC، دیگو فورلان که در ۱۱۲ بازی ملی جهت اروگوئه موفق شد ۳۶ گل را به ثمر برساند به عضویت تیم کیچه، قهرمان لیگ هنگ کن..

ادامه مطلب

اختلاف ۱۰ امتیازی با بارسلونا ، تساوی اتلتیکو و رئال در دربی مادرید

تیم های فوتبال اتلتیکو مادرید و رئال مادرید حساس ترین بازی هفته دوازدهم لالیگا را برگزار کردند که در آخر به تساوی بدون گل دست یافتند. تسا..

ادامه مطلب

همه بازیکنان باید عوض شوند ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.23

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.23 /همه بازیکنان  باید عوض  شوند  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.23..

ادامه مطلب

و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس تایید کرد که یک هوادار در اردوی امارات به کلوب مبلغی را پرداخت کرده تا به بازیکنان پاداش داده شود. او هم‌چنین برگزاری مراسم..

ادامه مطلب

افشای علت نرفتن کوتینیو به بارسلونا

به گزارش ایلنا و به نقل از نشریه بیلد، فیلیپ کوتینیو بازیکن برزیلی لیورپول که در این تابستان در آستانه پیوستن به بارسلونا بود، با رقم های اوج از سوی آبی..

ادامه مطلب

ترکیب تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت دیدار با مونته نگرو مشخص شد

ترکیب تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشور عزیزمان ایران جهت دیدار تدارکاتی برابر مونته نگرو مشخص شد. ترکیب تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ج..

ادامه مطلب

اولین جدا شده است رسمی استقلال مشخص شد

به گزارش ایسنا، بعد از تمرین امروز استقلالی ها، علیرضا سیار، مدافع جوان استقلال با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد. منصوریان جهت او دقایقی در اتوبوسی که..

ادامه مطلب