جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آخرین مهلت عضویت کاردانی به کارشناسی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 15 هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ثبت‌نام کردند،گفت: داوطلبان تا ساعت 24 فردا شنبه 13 خردا

آخرین مهلت عضویت کاردانی به کارشناسی

آخرین مهلت عضویت کاردانی به کارشناسی

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 15 هزار داوطلب در دوره های کاردانی به کارشناسی عضویت کردند،گفت: داوطلبان تا ساعت 24 فردا شنبه 13 خردادماه جاری وقت دارند در این دوره ها عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله موسسات دولتی، غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه هفتم خردادماه 96 از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شده است و ساعت 24 فردا شنبه 13 خرداد ماه جاری به آخر می رسد.

آخرین مهلت عضویت کاردانی به کارشناسی

وی در ادامه تصریح کرد: براساس ضوابط پذیرش در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 جهت 67 کدرشته امتحانی به شرح مندرج در دفترچه راهنمای عضویت صورت می گیرد و پذیرش در 20 کدرشته امتحانی از 67 کدرشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 47 کدرشته امتحانی دیگر نیز صرفا براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون انجام می شود.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: کلیه داوطلبان متقاضی ضرورت دارد در مهلت باقی مانده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای عضویت و اطلاعیه تکمیلی در صورت واجد شرایط بودن نسبت به عضویت در این دوره ها اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 15 هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ثبت‌نام کردند،گفت: داوطلبان تا ساعت 24 فردا شنبه 13 خردا

به گفته وی، براساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 96 جهت 20 کدرشته امتحانی که پذیرش آنها با آزمون هست، روز جمعه 13 مرداد 96 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود و کارت شرکت در آزمون داوطلبان نیز از روز سه شنبه 10 مرداد تا ساعت 24 روز پنجشنبه 12 مرداد روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر گفت: ظرفیت پذیرش آزمون کاردانی به کارشناسی 96 به جز ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی 162 هزار و 108 نفر می باشد.

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs