جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه ۱۹ روز دیگر تا زیاد کردن صورت حساب‌ها ، سامانه سهام عدالت بازگشایی شد

از روز گذشته سامانه سهام عدالت افتتاح شد و مشمولین این سهام می‌توانند تا آخر مهرماه صورت حساب خود را زیاد کردن دهند، همچنین آن ها مهلت دارند تا شماره شبای حساب

۱۹ روز دیگر تا زیاد کردن صورت حساب‌ها ، سامانه سهام عدالت بازگشایی شد

سامانه سهام عدالت بازگشایی شد/ ۱۹ روز دیگر تا زیاد کردن صورت حساب ها

عبارات مهم : روز گذشته

از روز گذشته سامانه سهام عدالت افتتاح شد و مشمولین این سهام می توانند تا آخر مهرماه صورت حساب خود را زیاد کردن دهند، همچنین آن ها مهلت دارند تا شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه ثبت کنند.

به گزارش ایسنا، در ابتدای مهرماه امسال سامانه سهام عدالت جهت به روزرسانی بسته شد و اعلام شد که وقت زیاد کردن صورت حساب سهام عدالت به اتمام رسیده هست. در آن وقت شرکت شخصی سازی اعلام کرد که تعطیلی سامانه جهت به روزرسانی ۱۰ روز به طول می انجامد. ۱۰ مهر ماه بعد از گذشت این مدت سامانه سهام عدالت بازگشایی شده است و مشمولان سهام عدالت می توانند حساب خود را در این سامانه چک کنند.

۱۹ روز دیگر تا زیاد کردن صورت حساب‌ها ، سامانه سهام عدالت بازگشایی شد

نکته مهم اینکه چندی پیش در جلسه شورای عالی سیاست های کلی اصل ۴۴ تصمیم گرفته شد که مهلت زیاد کردن صورت حساب سهام عدالت تا سقف یک میلیون تومان تا یک ماه دیگر تمدید شود. در این جلسه که به ریاست معاون اول مدیر جمهوری برگزار شد، بیان شد که بخش اندکی از مشمولان سهام عدالت موفق به پرداخت مابه التفاوت صورت حساب خود شده است اند و اسحاق جهانگیری تاکید کرد که مورد نیاز است مهلت تعیین شده است تمدید و به مردم اطلاع رسانی شود تا سایر مشمولین سهام عدالت بخواهند در صورت میل به الباقی مبلغ سهام تخصیص یافته خود را پرداخت کنند.

در نتیجه از روز گذشته مشمولان سهام عدالتی که صورت حساب خود را زیاد کردن نداده بودند تا آخر مهر ماه مهلت دارند تا سقف یک میلیون تومان صورت حساب سهام عدالت خود را زیاد کردن دهند. در ماه های گذشته شرکت شخصی سازی تاکید کرده بود که در آخر شهریور ماه سود سهام عدالت مربوط به سال مالی منتهی به ۱۳۹۵ را تا آخر شهریور ماه پرداخت می کند، ولی ظاهرا این عنوان مقداری به تاخیر افتاده و در هفته های آینده باید منتظر این باشیم تا سود سهام عدالت جهت دو دهک کم درآمد جامعه به حساب آنها واریز شود.

از روز گذشته سامانه سهام عدالت افتتاح شد و مشمولین این سهام می‌توانند تا آخر مهرماه صورت حساب خود را زیاد کردن دهند، همچنین آن ها مهلت دارند تا شماره شبای حساب

گفتنی است مشمولان سهام عدالت همچنان وقت دارند شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند تا در موعد مقرر سود سهام عدالت به حساب آنها واریز شود.

واژه های کلیدی: روز گذشته | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | مشمولین سهام عدالت | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs