جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

قاتل فهرجی به 10بار قصاص نفس محکوم شد

رئیس کل دادگستری استان کرمان از صدور حکم قصاص عامل اتفاق تلخ روستای دنیا آباد فهرج خبر داد وگفت:متهم(ش.ن) بابت ارتکاب قتل عمد، به ده فقره قصاص نفس از..

ادامه مطلب

«نفس» عاشقانه‌ای جهت روایت انقلاب

سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان در ماه مبارک رمضان از شبکه سه پخش می‌شود و مانند دو سریال قبلی این کارگردان، یک قصه باعشق را در بستر مبارزات مرد..

ادامه مطلب

اولین جدا شده است رسمی استقلال مشخص شد

به گزارش ایسنا، بعد از تمرین امروز استقلالی ها، علیرضا سیار، مدافع جوان استقلال با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد. منصوریان جهت او دقایقی در اتوبوسی که..

ادامه مطلب

شعارهای پوپولیستی-سوسیالیستی قالیباف و عدم تسلط رئیسی بر پرسشها اجرایی، روحانی راپیروز کرد / محبیان

آقاي رييسي به دليل عدم تسلط مورد نیاز بر پرسشها اجرايي و تكرار كليات و نيز مشكل عدم آشنایی جامعه با وجود جهش خوب راي نتوانست ركورد مطلوب براي پيروزي ..

ادامه مطلب

تصاویر ، غذای هندی که با آتش شعله ور خورده می شود!

برخی افراد خوردن غذاهای تند و داغ خیابانی را دوست دارند ولی این غرفه در دهلی نو با روشن کردن آتش، داغترین غذایی را ارائه می دهد که فکرش را هم نمی کردید. ..

ادامه مطلب

تصاویر ، ۲۵ واقعیت جالب در مورد متروی لندن

فرقی نمی‌کند که چند بار از آن استفاده کرده باشید، هر بار نکته‌ی تازه در رابطه با شبکه‌ی متروی لندن وجود دارد که با شنیدنش تعجب خواهید کرد. . ۲۵ واقعی..

ادامه مطلب

صرفه جویی ۵۰ میلیارد لیتری فرآورده‌های نفتی

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور عزیزمان ایران گفت: طی سه سال و نیم گذشته به ازای مصرف گاز، ۵۰میلیارد لیتر در مصرف فرآورده های نفتی صرفه جویی شده است..

ادامه مطلب

جشن افزایش ۸۰ هزار نفری پرسپولیس مشروط به جوانمردی عرب‌ها

پرسپولیس و ذوب آهن دو نماینده کشور عزیزمان ایران جهت افزایش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه برابر نمایندگان امارات و عربستان قرار می‌گیرند. ..

ادامه مطلب

پیکر همه جانباختگان اتفاق انفجار معدن شناسایی شده است است / رئیس پزشکی قانونی

رئیس پزشکی قانونی کشور گفت: تاکنون تمام اجسادی که به پزشکی قانونی تحویل داده شده است شناسایی شده است است. رئیس پزشکی قانونی :پیکر همه جانباخت..

ادامه مطلب

لزوم اجرای برنامه واکسیناسیون جهت پیشگیری از سرطان دهانه رحم

آمار مبتلایان به سرطان های خاص زنان از جمله سرطان دهانه رحم (سرویکس) در مناطق متفاوت کشور عزیزمان ایران از جمله خراسان رضوی درحال زیاد کردن است درحالی ..

ادامه مطلب