جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

نوع کنش روحانی در چهار سال آینده در تعیین جایگاه او بعد از 1400 موثر است / ناصری

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه روحانی، روحانی است با همه مختصات خود گفت: رییس‌جمهور منشی شبیه مرحوم آیت‌الله هاشمی دارد،اما اینکه روحانی چه روش و تاکتیکی ..

ادامه مطلب

تصویر ، مجسمه مومی دونالد ترامپ در کنار دیوار برلین

مجسمه مومی دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در کنار دیوار برلین در آلمان به نمایش درآمد. این مجسمه بعد از مدتی به موزه مادام توسو در لندن انتقال خواهد یافت، ج..

ادامه مطلب

مردم هیچ اعتنایی به سخنان ترامپ نکردند / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور گفت:«پس از صحبت اخیر ترامپ، دشمن های ملت کشور عزیزمان ایران تصور می‌کردند که این سخنان تاثیرات اجرایی و روانی مختلفی بر شاخص های اقتص..

ادامه مطلب

همه بازیکنان باید عوض شوند ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.23

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.23 /همه بازیکنان  باید عوض  شوند  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.23..

ادامه مطلب

فایده هورمون درمانی جهت زنان مبتلا به میگرن

طبق نتیجه های جدید، زنان مبتلا به میگرن می توانند به شکل ایمن از هورمون درمانی جهت درمان علائم یائسگی استفاده کنند.  فایده هورمون در..

ادامه مطلب

مخالفت کشور عزیزمان ایران با همه پرسی استقلال کاتالونیا از اسپانیا

سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به تحولات منطقه کاتالونیای اسپانیا گفت: کشور عزیزمان ایران لزوم تمکین به حاکمیت قانون و دوری از خشونت و پیگیری مطالبات از طریق مسا..

ادامه مطلب

و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس تایید کرد که یک هوادار در اردوی امارات به کلوب مبلغی را پرداخت کرده تا به بازیکنان پاداش داده شود. او هم‌چنین برگزاری مراسم..

ادامه مطلب

۱۹ روز دیگر تا زیاد کردن صورت حساب‌ها ، سامانه سهام عدالت بازگشایی شد

از روز گذشته سامانه سهام عدالت افتتاح شد و مشمولین این سهام می‌توانند تا آخر مهرماه صورت حساب خود را زیاد کردن دهند، همچنین آن ها مهلت دارند تا شماره شب..

ادامه مطلب