جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

نفت در مدار زیاد کردن قیمت

نفت روز سه‌شنبه تحت تاثیر تعطیلی خط لوله فورتیز در دریای شمال و ادامه کم کردن تولید اوپک و غیراوپک زیاد کردن یافت با این‌همه تولید رو به رشد آمریکا، زی..

ادامه مطلب

پرش دوم بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران

نماگر بازار سهام روزهای سبز خود را دیروز با جهشی ۶۰۰ واحدی ادامه داد و توانست دومین کانال شکنی در هفته جاری را تجربه کند. بنابراین شاخص بورس پایتخت کش..

ادامه مطلب

مردم هیچ اعتنایی به سخنان ترامپ نکردند / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور گفت:«پس از صحبت اخیر ترامپ، دشمن های ملت کشور عزیزمان ایران تصور می‌کردند که این سخنان تاثیرات اجرایی و روانی مختلفی بر شاخص های اقتص..

ادامه مطلب

ارزش یورو در برابر دلار به بالاترین رقم در ۱۴ ماه اخیر رسید

در بازار جهانی ارز امروز(پنج شنبه) ارزش یورو در برابر دلار آمریکا، به بیشترین رقم در بیش از یکسال اخیر رسید؛ این در حالی است که گمانه زنی بر سر اجرای س..

ادامه مطلب

نمودار + قیمت مسکن به قیمت تورم نزدیک می‌شود

از پاییز ۱۳۹۲ تا کنون قیمت رشد قیمت مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همواره پایین‌تر از تورم عمومی بوده هست؛ با این حال منحنی قیمت مسکن در حال نزدیک شدن به ..

ادامه مطلب

پیش‌بینی بانک جهانی از قیمت رشد ۴ درصدی کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۷

بانک جهانی در بروزترین به‌روزرسانی گزارش دورنمای اقتصادی جهانی خود، پیش‌بینی کرد تولید ناخالص داخلی واقعی کشور عزیزمان ایران در سال میلادی جاری حدود چه..

ادامه مطلب

صرفه جویی ۵۰ میلیارد لیتری فرآورده‌های نفتی

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز کشور عزیزمان ایران گفت: طی سه سال و نیم گذشته به ازای مصرف گاز، ۵۰میلیارد لیتر در مصرف فرآورده های نفتی صرفه جویی شده است..

ادامه مطلب

فعلا خبری از آنفلوانزا نیست ، تخم‌مرغ کیلویی ۲۰۰۰ تومان ارزان شد

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از کم کردن چشمگیر قیمت تخم مرغ در بازار خبر داد و گفت: هرکیلوگرم تخم مرغ نسبت به یک ماه ..

ادامه مطلب