جهیدن بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره

جهیدن: بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی بازار سوئیس جشنواره استفاده جشنواره شیمیایی Zibelemarit

ترساندن احمد توکلی به برگزاری اعتراضات خیابانی

به گزارش جماران، احمد توکلی در حساب توییتر خود نوشت: اگر دولت تا آخر سال “قانون انتشار علنی حقوق و مزایای مسوولین” را اجرا نکند، با است..

ادامه مطلب

از آشیخ اکبر خوشم میامد،اما با روش خواستگاری موافق نبودم/ حرفهایم در88را هنوزقبول دارم ، عفت مرعشی

ماجرای ازدواج من و آقای هاشمی داستان عجیبی بود. ماجرا به پاییز 1337 بازمی گردد. خواهران و برادران بزرگترم ازدواج کرده بودند و وقت ازدواج من فرارسیده بود...

ادامه مطلب

طرح پرسش ۹۰ نماینده از رییس‌جمهور راجع به تنظیم بازار ارز

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی از طرح پرسش ۹۰ نماینده از رییس‌جمهور راجع به تنظیم بازار ارز خبر داد.  طرح..

ادامه مطلب

نوع کنش روحانی در چهار سال آینده در تعیین جایگاه او بعد از 1400 موثر است / ناصری

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه روحانی، روحانی است با همه مختصات خود گفت: رییس‌جمهور منشی شبیه مرحوم آیت‌الله هاشمی دارد،اما اینکه روحانی چه روش و تاکتیکی ..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهور جهت معرفی وزرا با سران احزاب و روسای 3 فراکسیون مجلس مشورت کرد / معاون روحانی

معاون امور مجلس مدیر جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور جهت معرفی وزرا با سران احزاب و همچنین روسای سه فراکسیون مجلس مشورت کردند و با روسای این فراکسیون‌ها و فراکس..

ادامه مطلب

شریعتمداری از نامزدی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران انصراف نداده/ ۸۰۰ میلیون

الویری گفت: ستاد انتخابات در جلسه‌ای از تک تک نامزدها درخواست کرد مبلغ 50‌میلیون تومان جهت انجام هزینه‌ها به ستاد کمک کنند. در بین نامزدها افرادی بودند که در..

ادامه مطلب

سرنوشت ده نفری که برجام را به آخر رساندند

افراد بسیاری از شروع روند مذاکرات هسته ای در دولت یازدهم تا امضای برجام، در نهایی شدن توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران سهیم بودند، کسانی که جهت صلح و نه ج..

ادامه مطلب

تئوري مثلث حجاريان

حدود یک ماه از انتخابات و حماسه مردمی در روز 29 اردیبهشت می گذرد. حسن روحانی توانست در برابر وعده و وعیدها، اتهامات و هجمه ها با رأی بالای مردم پیر..

ادامه مطلب

شعارهای پوپولیستی-سوسیالیستی قالیباف و عدم تسلط رئیسی بر پرسشها اجرایی، روحانی راپیروز کرد / محبیان

آقاي رييسي به دليل عدم تسلط مورد نیاز بر پرسشها اجرايي و تكرار كليات و نيز مشكل عدم آشنایی جامعه با وجود جهش خوب راي نتوانست ركورد مطلوب براي پيروزي ..

ادامه مطلب

قالیباف مدیری بسیار گران و غیرپاسخگو است

عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتقاد از عملکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که « قالیباف مدیر بسیار گرانی است». او همچنین شهردار..

ادامه مطلب